Inspirace zkušenostmi

Mimořádný projekt, který je součástí unikátní a největší restrukturalizace čtvrti v celé historii města, je zcela výjimečným investičním a developerským počinem v České republice, a jako takový potřebuje silné a zkušené partnery.

DIVERSE Develop s.r.o.   developer projektu

DIVERSE Develop s.r.o. developer projektu

DIVERSE Develop s.r.o. je součástí silné skupiny DIVERSE. Podstatou činnosti skupiny jsou vlastní developerské projekty, pozemní stavitelství a vyhledávání investic. Zkušenosti společnosti sahají až do roku 1992, kdy byla založena první z kmenových firem, které jsou hlavními stavebními kameny celé struktury skupiny DIVERSE, jejíž společníci jsou uznávanými specialisty ve svých oborech. I to je záruka kvality a profesionality všech realizovaných projektů.

 

Winning PS - stavební firma s.r.o.

Winning PS - stavební firma s.r.o.

Winning PS - stavební firma s.r.o. patří do holdingu Winning Group a.s., od března 2022 se do týmu přidal nový dvacetičlenný tým s mnohaletou praxí v pozemním stavitelství. Společnost nabízí investorům kompletní inženýrský servis, realizuje dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov. Převážnou část staveb provádí v oblastech průmyslové stavby, občanské vybavenosti, bydlení a památek.

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s. je stabilní českou makléřskou společností s komplexním pokrytím služeb od pojištění, finančního poradenství přes realitní služby, pojištění právní ochrany až po špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni. 

Regionální ředitelství se nachází v Brně a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Od roku 2003, kdy je společnost Allrisk, a.s. na trhu, si vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky na slovenském trhu.

Sollaron architects, s.r.o.

Sollaron architects, s.r.o.

Ateliér Sollaron architects byl založen panem Tomášem Zvárou v roce 2013, druhou spolumajitelkou je ing. Hana Hrdinová. Vizí obou partnerů je skloubení užitné hodnoty projektů s nadčasovou architekturou. Sollaron architects si zakládá na projektování ve 3D, který již roky považuje za standard své práce. V dnešní době tvoří 80 % zakázek ateliéru projekty bytové výstavby, 20 % pak průmyslové objekty.