Inspirace zkušenostmi

Mimořádný projekt, který je součástí unikátní a největší restrukturalizace čtvrti v celé historii města, je zcela výjimečným investičním a developerským počinem v České republice, a jako takový potřebuje silné a zkušené partnery.

DIVERSE Develop s.r.o.   developer projektu

DIVERSE Develop s.r.o. developer projektu

DIVERSE Develop s.r.o. je součástí silné skupiny DIVERSE. Podstatou činnosti skupiny jsou vlastní developerské projekty, pozemní stavitelství a vyhledávání investic. Zkušenosti společnosti sahají až do roku 1992, kdy byla založena první z kmenových firem, které jsou hlavními stavebními kameny celé struktury skupiny DIVERSE, jejíž společníci jsou uznávanými specialisty ve svých oborech. I to je záruka kvality a profesionality všech realizovaných projektů.

 

Winning PS - stavební firma s.r.o.

Winning PS - stavební firma s.r.o.

Winning PS - stavební firma s.r.o. patří do holdingu Winning Group a.s., od března 2022 se do týmu přidal nový dvacetičlenný tým s mnohaletou praxí v pozemním stavitelství. Společnost nabízí investorům kompletní inženýrský servis, realizuje dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov. Převážnou část staveb provádí v oblastech průmyslové stavby, občanské vybavenosti, bydlení a památek.

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s. je stabilní českou makléřskou společností s komplexním pokrytím služeb od pojištění, finančního poradenství přes realitní služby, pojištění právní ochrany až po špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni. 

Regionální ředitelství se nachází v Brně a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Od roku 2003, kdy je společnost Allrisk, a.s. na trhu, si vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky na slovenském trhu.

Sollaron architects, s.r.o.

Sollaron architects, s.r.o.

Ateliér Sollaron architects byl založen panem Tomášem Zvárou v roce 2013, druhou spolumajitelkou je ing. Hana Hrdinová. Vizí obou partnerů je skloubení užitné hodnoty projektů s nadčasovou architekturou. Sollaron architects si zakládá na projektování ve 3D, který již roky považuje za standard své práce. V dnešní době tvoří 80 % zakázek ateliéru projekty bytové výstavby, 20 % pak průmyslové objekty.

DETA

DETA

Společnost Sapeli je ryze česká rodinná firma, která se věnuje tradičnímu řemeslu výroby dveří již od první republiky a pyšní se certifikátem Česká kvalita. Dveře vznikají v původních výrobnách v Jihlavě. Díky kvalitnímu kování a špičkovým materiálům jsou dveře takřka nezničitelné. V roce 2019 předvedla na trhu inovaci v podobě patentovaného otevírání dveří MUTEO, která v sobě spojuje dveře a kliku v jediný celek a díky tomu obdržela prestižní mezinárodní ocenění.

www.deta.cz
KPP

KPP

Společnost Kratochvíl parket profi má již 30letou zkušenost s prodejem designových podlahových krytin a patří mezi přední dovozce do České republiky, na Slovensko a Maďarsko. Je výhradním distributorem kvalitních švédských dřevěných podlah, švýcarského výrobce parket a německých laminátových, vinylových a ekologických podlah. Výrobce klade primární důraz všech nabízených podlah na vysokou kvalitu, perfektní design a ekologickou výrobu
Evora Smart

Evora Smart

Chytrá technologie Loxone - více času pro život. To je jednoduchá definice inteligentní domácnosti. Loxone odstraňuje zbytečné úkony, zbavuje starostí, zjednodušuje ovládání a šetří vaše energie. Chytrá domácnost musí vždy sama vědět, co má dělat a tím pomáhat obyvatelům šetřit tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. V základních rozvodech u jednotek Allrisk MERIDIEM je páteřní rozvod a příprava pro toto inteligentní zařízení, zbývá si tedy už jen vybrat, jaké prvky inteligentní domácnosti Loxone si zvolíte. 

Spa-Studio

Spa-Studio

Společnost SPA Studio je exkluzivní prodejce a autorizovaný partner pro střední a východní Evropu specializující se výhradně na luxusní vířivé vany a hybridní bazény s protiproudem. S neustálým vývojem nových multifunkčních prvků nabízí zjednodušení ovládání a svým designem uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Je držitelem exkluzivity a franchisové licence nadnárodní společnosti OSIM® Singapure v oblasti výroby nejluxusnějších masážních doplňků pro lepší život včetně luxusních doplňků pro wellness a privátní spa. 
Oresi 

Oresi 

Oresi svojí specializací na kuchyně patří k největším prodejcům kuchyní v České republice a úspěšně působí jak na slovenském, tak evropském trhu. Svou kvalitou, estetickými parametry a uživatelským komfortem je jedničkou na trhu. Nabízí atraktivní italský styl, německý moderní design s nekonečnou variabilitou uspořádání včetně vybavení a v neposlední řadě chytré kuchyně s prostorovým řešením a rozsáhlým příslušenstvím pro vysoký uživatelský komfort.
ProCeram

ProCeram

Společnost ProCeram byla založena v roce 2010, její historie však sahá již do roku 1990. Dodává obklady, dlažby, koupelnové vybavení, kuchyně a interiéry od předních českých i zahraničních výrobců. Zabývá se návrhy interiérů jak pro soukromý sektor, tak i pro velké investiční celky. Od roku 2012 vlastní výrobní závod TechnoArt, kde vyrábí typizované i atypické výrobky z keramických dlažeb, skleněných desek a technického kamene.