Dokonalá kombinace

 
Žijte, podnikejte a bavte se v místě, kde vzniká unikátní a zcela výjimečný projekt. Polyfunkční objekt Allrisk MERIDIEM nabízí 121 nových bytů. K tomu si přičtěte nebytové prostory ke komerčnímu využití a máte dokonalou kombinaci pro život třetího tisíciletí v Brně. Váš život!

 
Dopravní infrastruktura

Dopravní infrastruktura

V nové jižní čtvrti Trnitá vzniká moderní bulvár propojený s novou zástavbou přes právě vznikající vlakový a autobusový terminál až do historického centra města. Prostor svými rozměry srovnatelný s Václavským náměstím v Praze je z obou stran lemovaný domy a stromořadím s dostatkem místa pro pěší, cyklisty, auta i městskou hromadnou dopravu. Nedaleko se nachází napojení na městský okruh i nájezd na dálnici.

Nová čtvrť tak plynule naváže na okolní zástavbu a zároveň přinese rozvoj přilehlých oblastí Komárov nebo Nové sady. 
Občanská vybavenost

Občanská vybavenost

Ať už se rozhodnete do Allrisk MERIDIEM investovat z důvodu podnikání anebo si zde najdete s rodinou svůj nový domov, tento nový koncept moderního žití vám z hlediska občanské vybavenosti zajistí veškerý komfort.
Naleznete zde mateřské školky, školy, pošty, restaurace, obchody různého zaměření a nedaleko se nachází velké obchodní centrum.

Relax a zábava

Relax a zábava

Kromě nové výstavby se plánuje i záchrana původního kamenného viaduktu, který je napojen přímo na budovu Malé Ameriky a stane se stezkou pro pěší a cyklisty ve stylu newyorské High Line. Svojí polohou je lokalita Allrisk MERIDIEM v docházkové vzdálenosti historického centra města Brna i rekreačního a relaxačního vyžití v podobě parků, koupání v biotopu a sportovních hřišť pro děti i dospělé.

Pro aktivní odpočinek je zde bezpečná cyklostezka, která začíná u Brněnské přehrady a vede podél řeky Svratky až k obchodnímu centru Olympia v Modřicích. Díky mírnému terénu si zde na své přijdou i milovníci in-line bruslení. 

Život třetího tisíciletí v Brně

I ve velkém městě se dá zkombinovat pracovní nasazení s klidným rodinným životem a volnočasovými aktivitami. Projekt Allrisk MERIDIEM je toho důkazem.
Místo pro vaše podnikání

Místo pro vaše podnikání

Kombinace výborné dopravní dostupnosti na městský okruh, blízkého napojení na dálnici D1 a D2 i spojení městskou hromadnou dopravou a to vše prakticky v centru města vybízí k volbě dokonalého místa pro vaše podnikání.
Život v oblacích

Život v oblacích

Bydlet ve velkém městě s možností využití veškerého dostupného komfortu a zároveň se mít večer kam vrátit a nerušeně si užívat klidu a pohodlí domova. To je tou pravou definicí nového polyfunkčního objektu Allrisk MERIDIEM.