Standardy | Allrisk Meridiem

Exteriér

Základní technická koncepce stavby

Stavba je založena na systému železobetonových hlubinných pilot a železobetonové desce. 
Střešní konstrukcezvýšenou tepelně izolační schopnost. Na vybraných plochách se nachází extenzivní souvrství vegetace s aplikací vegetačních rohoží s rozchodníky a rostlinami. Střešní zahrady jsou opatřeny trávníkovým zákryvem a doplněné dřevěnou podlahou na roštu. 
Obvodové stěny objektu jsou zatepleny nehořlavou minerální vatou a parter objektu s vybranými partiemi je pak opatřen tmavým až černým odstínem omítky s aplikací minerálních flitrů s odleskem.

Venkovní prostor

Ke zvýšeným vstupům do objektů A2 a A3 povedou bezbariérové rampy, které budou pro zvýšené pohodlí ohraničeny betonovými sedacími prvky. 
Směrem od Komárovské ulice vznikne průchozí parkový prostor. V prostoru vnitřního parku se mohou noví obyvatelé i návštěvníci těšit na uzavřené a vybavené dětské hřiště chráněné stromy. 

Detail 

Interiér

Provedení STANDARD

Detail standardu
 

Provedení NADSTANDARD

Detail standardu

Provedení ZTP


Detail provedení
 

Provedení EXCLUSIVE

Detail standardu
 

Provedení společných prostor

Společné prostory objektu A1 jsou tvořeny vstupním foyer se sedacím nábytkem. 
Vertikální komunikace budovy A2 a A3 je tvořena výtahovým jádrem a tříramenným schodištěm obíhajícím výtahové jádro. 
Podzemní podlaží rozkládající se pod komplexem nabízí hromadnou garáž se soukromými sklepními kójemi a technickými místnostmi. 

Detail provedení
 

Komerční prostory

Provedení SHELL & CORE

Komerční prostory v přízemí objektu A1 jsou realizované systémem "shell & core", tedy budou předané novému majiteli nebo provozovateli po dokončení hrubé stavby a některých dílčích částí. 

Detail provedení