Allrisk MERIDIEM
Nový polyfunkční komplex v Brně
Allrisk MERIDIEM
Dokonalá kombinace podnikání a rodinného života
Allrisk MERIDIEM
Mimořádný projekt v celé historii města Brna

O projektu

Projekt Allrisk MERIDIEM je jedinečný komplex objektů pro podnikání i rodinné bydlení vznikající mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská v Brně. Je součástí unikátní a největší urbanistické restruktualizace nové jižní čtvrti Trnitá v celé historii města. Jedná se o polyfunkční objekt s praktickým rozmístěním jednotlivých částí. Projekt se skládá ze tří základních objektů A1, A2 a A3. Celý komplex vytváří nové území s výraznou dominantou a celkově utváří nový funkční veřejný prostor. Allrisk MERIDIEM přináší novou podobu moderního a nadčasového bydlení a životního stylu celkově. 

 

Dokonalá kombinace

Žijte, podnikejte a bavte se. Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM nabízí 121 nových bytů. K tomu si přičtěte nebytové prostory ke komerčnímu využití a máte dokonalou kombinaci pro život třetího tisíciletí v Brně. Váš život!
 
Dopravní infrastruktura

Dopravní infrastruktura

Objekt Allrisk MERIDIEM se nachází v jižní čtvrti Brna mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská, kde se v blízkosti buduje nová dopravní infrastruktura. Nedaleko se nachází městský okruh a nájezd na dálnici.
Občanská vybavenost

Občanská vybavenost

Nejen pro podnikání je lokalita připravená nabídnout svým novým rezidentům veškerý komfort. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost jako jsou školy, školky, restaurace, obchody a také nákupní centrum.
Relax a zábava

Relax a zábava

Svou polohou je nově budovaná oblast v docházkové vzdálenosti nejen do historického centra města Brna, bezprostřední okolí také nabízí i bohaté volnočasové aktivity v podobě parků, biotopu pro letní koupání a dětských hřišť. Lidé, kteří jsou zvyklí svůj relax trávit aktivně zde mohou využít bezpečných cyklostezek a sportovních center.


 

Nabídka prostor

Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM sestává ze tří výškových budov, jejichž architektonické uspořádání přináší kombinaci 121 bytových jednotek pro pohodlné a klidné bydlení a komerčních prostor pro zřízení kanceláří nebo služeb občanské vybavenosti na jednom místě. K dispozici je i 243 parkovacích stání a 186 přidružených sklepních kójí. Většina jednotek má z hlavních místností vstup na terasy nebo předzahrádky. Ze všech budov komplexu je přístup na centrální náměstí.
 

Byty

Byty

Budovy A1, A2 a A3 nabízí celkem 121 bytových jednotek o dispozicích v rozpětí od 1+kk po 5+kk s přidruženými parkovacími stáními dle kategorie bytů. U vybraných bytů je počítáno se zvýšeným zatížením od vířivky nebo podobného zařízení pro relaxaci.
Ateliéry

Ateliéry

Ateliéry nazýváme nebytové prostory, které neslouží k trvalému bydlení. Jejich součástí je koupelna i kuchyň. Prakticky mají parametry běžné bytové jednotky, avšak z různých důvodů ve stavebním řízení nemohou být takto povoleny. Ateliéry se dají využívat kupříkladu k tvůrčí činnosti bez omezené pracovní doby. 
Kanceláře

Kanceláře

Ve druhých nadzemních podlažích objektů Allrisk MERIDIEM se nachází 49 nebytových prostor pro zřízení kanceláří a sídel či poboček společností. Součástí vybraných prostor je i možnost zakoupení parkovacích stání. Další parkování je pak možné na ulici.
Komerční prostory

Komerční prostory

V prvních nadzemních podlažích objektů A1, A2 i A3 se nachází komerční prostory a zázemí ostrahy celého areálu. Součástí polyfunkčního objektu jsou parkovací a odstavná stání, která kompletně propojují všechny tři objekty. K dispozici pro prodej je celkem 14 komerčních prostor v budově A1.

Život třetího tisíciletí v Brně

I ve velkém městě se dá zkombinovat pracovní nasazení s klidným rodinným životem a volnočasovými aktivitami. Projekt Allrisk MERIDIEM je toho důkazem.
Místo pro vaše podnikání

Místo pro vaše podnikání

Kombinace výborné dopravní dostupnosti na městský okruh, blízkého napojení na dálnici D1 a D2 i spojení městskou hromadnou dopravou a to vše prakticky v centru města vybízí k volbě dokonalého místa pro vaše podnikání.
Život v oblacích

Život v oblacích

Bydlet ve velkém městě s možností využití veškerého dostupného komfortu a zároveň se mít večer kam vrátit a nerušeně si užívat klidu a pohodlí domova. To je tou pravou definicí nového polyfunkčního objektu Allrisk MERIDIEM.

Chtějte víc

Polyfunkční znamená mnohofunkční a tak i vy si dopřejte víc na jednom místě!
Podnikání a rodinné bydlení v jednom
Podnikání a rodinné bydlení v jednom
Unikátní investiční příležitost
Unikátní investiční příležitost
Výborná dopravní dostupnost
Výborná dopravní dostupnost
Relax a sportovní aktivity
Relax a sportovní aktivity
Garážová stání a parking
Garážová stání a parking
Příroda na dosah
Příroda na dosah