Allrisk MERIDIEM
Nový polyfunkční komplex v Brně
Allrisk MERIDIEM
Dokonalá kombinace podnikání a rodinného života
Allrisk MERIDIEM
Mimořádný projekt v celé historii města Brna

Polyfunkční objekt Allrisk MERIDIEM nabízí

121
bytových jednotek
49
ateliérů
46
kancelářských jednotek
14
komerčních prostor shell & core

O projektu

Allrisk MERIDIEM je jedinečný komplex objektů vznikající mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská v Brně. Staňte se součástí nové jižní čtvrti Trnitá, kterou čeká unikátní a největší urbanistická restrukturalizace v celé historii města. 

Jedná se o polyfunkční objekt s praktickým rozmístěním jednotlivých částí. Svou podstatou pomáhá utvářet nový funkční veřejný prostor a přináší novou podobu moderního nadčasového bydlení a životního stylu. 


 


Dokonalá kombinace

Žijte, podnikejte a bavte se. Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM je perfektní kombinaci pro život třetího tisíciletí v Brně. Váš život!
 
Dopravní infrastruktura

Dopravní infrastruktura

Rychlá dostupnost na městský okruh, napojení na dálnici D1 a D2, zastávky MHD i dochozí vzdálenost na autobusové či vlakové nádraží v kombinaci s budováním nové dopravní infrastruktury v nejbližším okolí dělá z Allrisk MERIDIEM strategické místo. Nachází se v jižní čtvrti Brna mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská.   ...
Občanská vybavenost

Občanská vybavenost

Nejen pro podnikání je lokalita připravená nabídnout svým novým rezidentům veškerý komfort. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost jako jsou školy, školky, restaurace, obchody a také nákupní centrum.
Relax a zábava

Relax a zábava

Svou polohou je nově budovaná oblast v docházkové vzdálenosti nejen do historického centra města Brna, bezprostřední okolí také nabízí i bohaté volnočasové aktivity v podobě parků, biotopu pro letní koupání a dětských hřišť. Lidé, kteří jsou zvyklí svůj relax trávit aktivně zde mohou využít bezpečných cyklostezek a sportovních center.

Nabídka prostor

Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM sestává ze tří výškových budov A1, A2, A3 a jedné nízkopodlažní budovy B. Svou kapacitou nabídne 121 bytových jednotek, 49 ateliérů, 46 kancelářských jednotek, 14 komerčních prostorů ve formě shell & core, 206 parkovacích stání v podzemním podlaží se 186 přidruženými sklepními kójemi, 18 stání na terénu a 19 parkovacích stání na střešním prostoru budovy B. Součástí je také kancelářský prostor a velkoprostorová komerční plocha. 

Většina jednotek má z hlavních místností vstup na terasy nebo předzahrádky. Ze všech budov komplexu je přístup na centrální náměstí s dětským hřištěm. 
 

Byty

Byty

Budovy A1, A2 a A3 nabízí celkem 121 bytových jednotek o dispozicích v rozpětí od 1+kk po 5+kk s přidruženými parkovacími stáními dle kategorie bytů. U vybraných bytů je počítáno se zvýšeným zatížením od vířivky nebo podobného zařízení pro relaxaci.
Ateliéry

Ateliéry

Allrisk MERIDIEM nabízí i ateliérové prostory. Jejich součástí je koupelna i kuchyň. Celkem jich zde najdete 49. V budově A1 jich je 21 s dispozicemi 2+kk, v budově A2 12 s dispozicí 1+kk a v budově A3 se jich nachází s dispozicí 1+kk 14.  
Kanceláře

Kanceláře

Ve druhých nadzemních podlažích objektů Allrisk MERIDIEM se nachází 49 nebytových prostor pro zřízení kanceláří a sídel či poboček společností. Součástí vybraných prostor je i možnost zakoupení parkovacích stání. Další parkování je pak možné na ulici.
Komerční prostory

Komerční prostory

V prvních nadzemních podlažích všech objektů se nachází komerční prostory a zázemí ostrahy celého areálu. Součástí polyfunkčního objektu jsou parkovací a odstavná stání, která kompletně propojují všechny tři objekty. K dispozici pro prodej je celkem 14 komerčních prostor v budově A1.


Život třetího tisíciletí v Brně

I ve velkém městě se dá zkombinovat pracovní nasazení s klidným rodinným životem a volnočasovými aktivitami. Projekt Allrisk MERIDIEM je toho důkazem.
Místo pro vaše podnikání

Místo pro vaše podnikání

Kombinace výborné dopravní dostupnosti na městský okruh, blízkého napojení na dálnici D1 a D2 i spojení městskou hromadnou dopravou a to vše prakticky v centru města vybízí k volbě dokonalého místa pro vaše podnikání.
Život v oblacích

Život v oblacích

Bydlet ve velkém městě s možností využití veškerého dostupného komfortu a zároveň se mít večer kam vrátit a nerušeně si užívat klidu a pohodlí domova. To je tou pravou definicí nového polyfunkčního objektu Allrisk MERIDIEM.

Chtějte víc

Polyfunkční znamená mnohofunkční a tak i vy si dopřejte víc na jednom místě!
Podnikání a rodinné bydlení v jednom
Podnikání a rodinné bydlení v jednom
Unikátní investiční příležitost
Unikátní investiční příležitost
Výborná dopravní dostupnost
Výborná dopravní dostupnost
Relax a sportovní aktivity
Relax a sportovní aktivity
Garážová stání a parking
Garážová stání a parking
Příroda na dosah
Příroda na dosah