Bydlete v budově, která se stala Realitním projektem roku

Polyfunkční objekt Allrisk MERIDIEM nabízí

121
bytových jednotek
49
ateliérů
46
kancelářských jednotek
14
komerčních prostor shell & core

Časově omezená akční nabídka

Garantovaná hypotéka 2,89 %. Jedinečná nabídka získat všechny bytové jednotky s akčním hypotečním úrokem 2,89 %.

PRODEJ ZAHÁJEN

Staňte se součástí nové jižní čtvrti Trnitá, kterou čeká unikátní a největší urbanistická restrukturalizace v celé historii města. Allrisk MERIDIEM je jedinečný komplex objektů vznikající mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská v Brně.
Byty, ateliéry, kanceláře, ale i místa pro odpočinek utváří místo moderního nadčasového bydlení a životního stylu.


 

Nabídka prostor

Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM sestává ze tří výškových budov A1, A2, A3 a jedné nízkopodlažní budovy B. Svou kapacitou nabídne 121 bytových jednotek, 49 ateliérů, 46 kancelářských jednotek, 14 komerčních prostorů ve formě shell & core, 206 parkovacích stání v podzemním podlaží se 186 přidruženými sklepními kójemi, 18 stání na terénu a 19 parkovacích stání na střešním prostoru budovy B. Součástí je také kancelářský prostor a velkoprostorová komerční plocha. 

Většina jednotek má z hlavních místností vstup na terasy nebo předzahrádky. Ze všech budov komplexu je přístup na centrální náměstí s dětským hřištěm. 
 

Byty

Byty

Budovy A1, A2 a A3 nabízí celkem 121 bytových jednotek o dispozicích v rozpětí od 1+kk po 4+kk s přidruženými parkovacími stáními dle kategorie bytů. U vybraných bytů je počítáno se zvýšeným zatížením od vířivky nebo podobného zařízení pro relaxaci.
Ateliéry

Ateliéry

Allrisk MERIDIEM nabízí i ateliérové prostory. Jejich součástí je koupelna i kuchyň. Celkem jich zde najdete 49. V budově A1 jich je 21 s dispozicemi 2+kk, v budově A2 12 s dispozicí 1+kk a v budově A3 se jich nachází s dispozicí 1+kk 14.  
Kanceláře

Kanceláře

Ve druhých nadzemních podlažích objektů Allrisk MERIDIEM se nachází 49 nebytových prostor pro zřízení kanceláří a sídel či poboček společností. Součástí vybraných prostor je i možnost zakoupení parkovacích stání. Další parkování je pak možné na ulici.
Komerční prostory

Komerční prostory

V prvních nadzemních podlažích všech objektů se nachází komerční prostory a zázemí ostrahy celého areálu. Součástí polyfunkčního objektu jsou parkovací a odstavná stání, která kompletně propojují všechny tři objekty. K dispozici pro prodej je celkem 14 komerčních prostor v budově A1.

Život třetího tisíciletí v Brně

I ve velkém městě se dá zkombinovat pracovní nasazení s klidným rodinným životem a volnočasovými aktivitami. Projekt Allrisk MERIDIEM je toho důkazem.
Místo pro vaše podnikání

Místo pro vaše podnikání

Kombinace výborné dopravní dostupnosti na městský okruh, blízkého napojení na dálnici D1 a D2 i spojení městskou hromadnou dopravou a to vše prakticky v centru města vybízí k volbě dokonalého místa pro vaše podnikání.
Život v oblacích

Život v oblacích

Bydlet ve velkém městě s možností využití veškerého dostupného komfortu a zároveň se mít večer kam vrátit a nerušeně si užívat klidu a pohodlí domova. To je tou pravou definicí nového polyfunkčního objektu Allrisk MERIDIEM.

Lokalita projektu

Projekt Allrisk MERIDIEM se nachází v nové čtvrti Trnitá, která je pouze pár minut chůze od centra města Brna.  
 

Chtějte víc

Polyfunkční znamená mnohofunkční a tak i vy si dopřejte víc na jednom místě!
Podnikání a rodinné bydlení v jednom
Podnikání a rodinné bydlení v jednom
Unikátní investiční příležitost
Unikátní investiční příležitost
Výborná dopravní dostupnost
Výborná dopravní dostupnost
Relax a sportovní aktivity
Relax a sportovní aktivity
Garážová stání a parking
Garážová stání a parking
Příroda na dosah
Příroda na dosah