O projektu 

Projekt Allrisk MERIDIEM je jedinečný komplex objektů pro podnikání i rodinné bydlení, který vzniká mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská v Brně. Moderní polyfunkční bulvár bude propojený přes nový vlakový a autobusový terminál až do historického centra města. Součástí výstavby je i přidružená dopravní a technická infrastruktura.
 

Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM sestává ze tří výškových budov, jejichž architektonické uspořádání přináší kombinaci 121 bytových jednotek pro pohodlné a klidné bydlení a komerčních prostor pro zřízení kanceláří nebo služeb občanské vybavenosti na jednom místě. K dispozici je i 243 parkovacích stání a 186 přidružených sklepních kójí. Většina jednotek má z hlavních místností vstup na terasy nebo předzahrádky. Ze všech budov komplexu je přístup na centrální náměstí.
 

Inspirace zkušenostmi

Mimořádný projekt, který je součástí unikátní a největší restrukturalizace čtvrti v celé historii města, je zcela výjimečným investičním a developerským počinem v České republice, a jako takový potřebuje silné a zkušené partnery.
  
DIVERSE Develop s.r.o.   developer projektu

DIVERSE Develop s.r.o. developer projektu

DIVERSE Develop s.r.o. je součástí silné skupiny DIVERSE. Podstatou činnosti skupiny jsou vlastní developerské projekty, pozemní stavitelství a vyhledávání investic. Zkušenosti společnosti sahají až do roku 1992, kdy byla založena první z kmenových firem, které jsou hlavními stavebními kameny celé struktury skupiny DIVERSE, jejíž společníci jsou uznávanými specialisty ve svých oborech. I to je záruka kvality a profesionality všech realizovaných projektů.

 

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s. je stabilní českou makléřskou společností s komplexním pokrytím služeb od pojištění, finančního poradenství přes realitní služby, pojištění právní ochrany až po špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni. 

Regionální ředitelství se nachází v Brně a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Od roku 2003, kdy je společnost Allrisk, a.s. na trhu, si vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky na slovenském trhu.