Pomozte nám stát se Realitním Projektem Roku

7. 11. 2023

Allrisk MERIDIEM se dostal do užšího výběru soutěže Realitní Projekt Roku, která každoročně oceňuje nejlepší developerské počiny v České republice.

Pomozte nám stát se Realitním Projektem Roku

Co je to Realitní Projekt Roku?

Realitní Projekt Roku je již více než 12 let uznávanou přehlídkou a soutěží mezi nejzajímavějšími developerskými projekty. Tato soutěž je důležitou platformou pro odbornou i laickou veřejnost, aby poznala a ocenila ty nejlepší developerské projekty v České republice.

Proč hlasovat pro Allrisk MERIDIEM?

Allrisk MERIDIEM je více než jen budova. Je to symbol promyšlené urbanistické vize, místo, kde se snoubí moderní životní styl s potřebami komunity. Nabízíme prostor pro bydlení, práci, relaxaci a společenské shledávání, a to vše v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Vaše podpora je pro nás nesmírně cenná, protože:

  1. Potvrzuje kvalitu: Váš hlas pro Allrisk MERIDIEM potvrzuje, že naše úsilí o kvalitu a inovace je správnou cestou.

  2. Podporuje komunitu: Hlasováním pro nás podporujete rozvoj komunitního života v Brně.

  3. Zvyšuje viditelnost: Pomáhá nám zvýšit viditelnost projektu, což přispívá k jeho úspěchu a pozitivnímu dopadu na celou oblast.

Jak hlasovat?

Hlasování je snadné a nezabere vám více než 20 vteřin. Stačí kliknout na odkaz níže, sjed dolů na stránce a tam kliknout na tlačítko "Hlasovat pro tento projekt". Každý hlas se počítá, a proto je ten váš pro nás tak důležitý.

Hlasujte zde pro Allrisk MERIDIEM

Děkujeme za vaši podporu!


00_objekt-a-vecerni.png  a1_1003_obyvak01.jpg

 

Starší článek
Následující článek