Představení projektu lidem z Komárova

18. 10. 2023
Představili jsme vám jeden z nejambicióznějších projektů Brna - Allrisk MERIDIEM. Více než 70 lidí si přišlo poslechnout, co nový polyfunkční komplex přinese jejich čtvrti. 
Představení projektu lidem z Komárova
Zástupci projektu Allrisk Meridiem a města, se sešli s místními obyvateli, aby představili, jak bude nový komplex vypadat a jak obohatí život v jejich čtvrti. Bylo odpovězeno na mnoho zajímavých dotazů, které místní obyvatele zajímaly. 

Prezentace plná vizí

Projekt představil Ing. Michal Kresta, ředitel Allrisk reality & finance, a.s. společnosti, která zajištuje realitní a finanční služby pro projekt Allrisk MERIDIEM. Prezentace začala promítáním 3D vizualizací, které názorně ukázaly, jak bude Allrisk MERIDIEM po dokončení vypadat a kde přesně bude umísťen. Následovaly podrobné informace o jednotlivých částech komplexu - od bytů, přes obchodní prostory, kanceláře až po veřejné zóny určené k relaxaci.

Dotazy a odpovědi

Po představení projektu následovala interaktivní část, kde obyvatelé Komárova měli možnost klást otázky. Diskutovalo se o všem - od dopadu na dopravu a parkování v okolí až po to, jaké nové příležitosti pro zaměstnanost a volnočasové aktivity komplex přinese.

32_JKH_0901.jpg   19_JKH_1017.jpg

Obrazek-WhatsApp-2023-11-06-v-23-24-04_3c508288.jpg

Chcete se dozvědět více o projektu Allrisk MERIDIEM a jeho vývoji? Sledujte náš blog.
Starší článek
Následující článek