Allrisk MERIDIEM jako součást nové čtvrti Trnitá v Brně

25. 3. 2024
Jižní část brněnského centra se postupně promění v živoucí, moderní prostor plný života, práce a zábavy. Tisíce nových prostorů pro bydlení, nové hlavní nádraží, městský bulvár či nové nábřeží řeky Svratky. To vše a mnoho dalšího nabídne čtvrť 21. století – Trnitá. Město v roce 2023 již začalo budovat dopravní infrastrukturu v nové čtvrti a Allrisk MERIDIEM je jeden z prvních projektů pro bydlení, který vzniká také už nyní.
 
Allrisk MERIDIEM jako součást nové čtvrti Trnitá v Brně
Nová čtvrť Trnitá: Oáza pohody a nadčasovosti
Trnitá je čtvrtí příslibů. Představte si život v místě, kde se mísí pohoda s vibrací města, kde Historické centrum města Brna je na dohled, a přesto můžete dýchat plnými plícemi díky zeleni, která je všudypřítomná. Kancelář architekta města Brna stanovila pro výstavbu pevné limity, aby bylo zastoupeno alespoň 30 % bydlení a 30 % zeleně. Navíc, s novým vlakovým nádražím se Trnitá stává dopravním uzlem, který elegantně propojuje různé formy dopravy.

nova_ctvrt_trnita_09-1024x544.jpg 2.jpg

Allrisk MERIDIEM: Klenot mezi investicemi
Na jihovýchodním okraji nové čtvrti Trnitá roste právě náš Allrisk MERIDIEM, který přináší nejen exkluzivní bydlení či kancelářské prostory, ale také výjimečnou investiční příležitost. Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM nabídne 121 bytových jednotek, 49 ateliérů, 46 kancelářských jednotek, 14 komerčních prostorů, stovky parkovacích stání a zelenou plochu s dětským hřištěm kolem budovy.
 
02_DRON_upraveno.jpg uvodni-1.jpg

Proč se vyplatí koupit byt v Allrisk MERIDIEM?
  • Poloha: Pouze pár set metrů od místa, kde bude stát nové hlavní nádraží v Brně. Dle mnoha zahraničních studií, byty do 400 metrů od vlakového nádraží mají až o 4,5 % vyšší cenu než ostatní byty.
  • Kvalita bydlení: Moderní design, velké slunné byty s terasami, nadstandartní vybavení a množství služeb v okolí.
  • Potenciál zhodnocení: Díky rozvoji čtvrti Trnitá a celkovému urbanistickému plánu města Brna se očekává významný růst hodnoty nemovitostí v této lokalitě.
Allrisk MERIDIEM je tedy nejen domovem vašich snů, ale i strategickou investicí do budoucnosti.

Více o čtvrti Trnitá se dozvíte zde:
https://kambrno.cz/novactvrt
https://cobude.brno.cz/projekt/nova-ctvrt-trnita
https://www.facebook.com/watch/?mibextid=KsPBc6&v=1080559326588185
Starší článek
Následující článek